ଋଷ-ୟୁକ୍ରେନ ଯୁଦ୍ଧ ମଧ୍ୟରେ ବିଟକଏନ୍ 41,000 ଡଲାରରୁ ଅଧିକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି, କ୍ରିପ୍ଟୋ ବଜାର ବେଶ ଲାଭ ହାସଲ କରିଛି |

ଋଷ-ୟୁକ୍ରେନ ଯୁଦ୍ଧ ମଧ୍ୟରେ ବିଟକଏନ୍ 41,000 ଡଲାରରୁ ଅଧିକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି, କ୍ରିପ୍ଟୋ ବଜାର ବେଶ ଲାଭ ହାସଲ କରିଛି |

ଏକ କୋଇଣ୍ଡେସ୍କ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ବିଟକଏନ୍ ମୂଲ୍ୟ ବଢିଛି ଏବଂ କ୍ରିପ୍ଟୋକରେନ୍ସି ବଜାର ଲାଭ କରିଛି, ଯେପରିକି ଋଷ-ୟୁକ୍ରେନ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ଯୁଦ୍ଧରେ ନିବେଶକମାନେ ସତର୍କ ରହିଛନ୍ତି। ଆମେରିକାର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଜୋବାଇଡେନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଏକ କ୍ରିପ୍ଟୋ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଆଦେଶକୁ ନିବେଶକମାନେ ମଧ୍ୟ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି। କୋଏଣ୍ଡେସ୍କ ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ କ୍ରିପ୍ଟୋକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଦିଗରେ ଆମେରିକାର ଆଭିମୁଖ୍ୟ ଦର୍ଶାଯାଇଛି। ଦୁନିଆର ସର୍ବବୃହତ କ୍ରିପ୍ଟୋକରେନ୍ସି, ବିଟକଏନ୍, 41,545.92 ଡଲାରରେ 8 ପ୍ରତିଶତରୁ ଅଧିକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ଦ୍ୱିତୀୟ ବୃହତ୍ତମ କ୍ରିପ୍ଟୋକରେନ୍ସି, ଏଥେରେମ୍ 7.46 ପ୍ରତିଶତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇ $ 2,720.91 ରେ ପହଞ୍ଚିଛି |

 

 

ଏକ୍ସଆରପି 3 ପ୍ରତିଶତରୁ ଅଧିକ, ଟେରା 18 ପ୍ରତିଶତରୁ ଅଧିକ, ସୋଲାନା 5 ପ୍ରତିଶତରୁ ଅଧିକ ଏବଂ ଆଭାଲଚେନ୍ 8 ପ୍ରତିଶତରୁ ଅଧିକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି | ଡୋଗେକ୍ଏନ୍ ପରି ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଲୋକପ୍ରିୟ ମୁଦ୍ରା 2.91 ପ୍ରତିଶତ, ପଲିଗନ୍ 5.60 ପ୍ରତିଶତ, ଶିବା ଇନୁ 3.94 ପ୍ରତିଶତ ଏବଂ ଚେନଲିଙ୍କ 7 ପ୍ରତିଶତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି | ବିଟକଏନ୍ ଏବଂ ଏଥେରେମ୍ ପ୍ରାୟ 7 ପ୍ରତିଶତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି, ଗତ 24 ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାରବାର 41,000 ଆମେରିକୀୟ ଡଲାର ଏବଂ 2700 ଆମେରିକୀୟ ଡଲାରରୁ ଅଧିକ ରହିଛି। ମାର୍କେଟ କ୍ୟାପକୁ, ଅଧିକାଂଶ କ୍ରିପ୍ଟୋ ସବୁଜ ରଙ୍ଗରେ ଚାଲୁଛି, ଭଲ ଲାଭ ହାସଲ କରୁଛି | ଅନେକ ନିବେଶକ ଆମେରିକାର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଜୋବାଇଡେନଙ୍କ କ୍ରିପ୍ଟୋ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀ ଆଦେଶକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି | ରୁଷ ଏବଂ ୟୁକ୍ରେନ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ତିକ୍ତତା କାରଣରୁ ନିବେଶକମାନେ ଅସ୍ଥିର ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ଏଡୁଲ ପଟେଲ କହିଛନ୍ତି।

 

Related post

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

କଟକ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶଙ୍ଖ ଛାଡି ପଦ୍ମ ଧରିଥିବା ବିଜେପି ର କଟକ…
୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ରାନିବନ୍ଧ ଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ବାହାଘର, ସାଧାରଣତଃ ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣି ରେ ବର…
ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ପାଣିପାଗ ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା | ୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ | ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବ କାଳବୈଶାଖୀ | ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅରୁଣାଚଳ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *