ଶିବାନୀ ଦାଣ୍ଡେକରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ପୋଷ୍ଟ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଫରହାନ ଅଖତର ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ କଥାହେଇଛନ୍ତି |

ଶିବାନୀ ଦାଣ୍ଡେକରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ପୋଷ୍ଟ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଫରହାନ ଅଖତର ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ କଥାହେଇଛନ୍ତି |

ଫରହାନ୍ ଅଖତର ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଶିବାନୀ ଦାଣ୍ଡେକରଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ | ଫେବୃଆରୀ 19 ରେ ଏହି ଦମ୍ପତି ବନ୍ଧା ହୋଇଥିଲେ।ଫେବୃଆରୀ 19 ରେ ଫରହାନ ଅଖତର ଏବଂ ଶିବାନୀ ଦାଣ୍ଡେକର ଏକ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ବିବାହ ସମାରୋହରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ, ଫରହାନ୍ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଶିବାନୀଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ଲାଇଫ୍ ପୋଷ୍ଟ ବିବାହ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି | ଏକ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ଜିନ୍ଦାଗି ନା ମିଲେଗି ଡୋବାରା ଅଭିନେତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ବହୁତ ସମାନ ହୋଇଛି, କିନ୍ତୁ ସେ ଏବେ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବହୁତ ଖୁସିରେ ଅଛନ୍ତି।

ଫରହାନ୍ ଅଖତର ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଶିବାନୀଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି !
ଫରହାନ ଅଖତର ଏବଂ ଶିବାନୀ ଦାଣ୍ଡେକରଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରକୃତରେ ଏକ ପ୍ରକାର ଥିଲା! ତାଙ୍କର ନବ ବିବାହିତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କହିବା ପରେ ଫରହାନ୍ କହିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ଜାଣେ ନାହିଁ ଯେ ଏହା କିଛି ଅଲଗା ଅନୁଭବ କରୁଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଟ୍ୟାଗ୍ କରନ୍ତୁ। କିନ୍ତୁ ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆମର ସମ୍ପର୍କ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଅଟେ। ଆମେ ଡେଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଦିନଠାରୁ ଏହା ହୋଇସାରିଛି ଏବଂ ଏହାକୁ ଆମେ ଅନ୍ୟ ଏକ ସ୍ତରକୁ ନେଇଛୁ। ଏହା ସର୍ବଦା ପରି ଭଲ ଲାଗେ। ”

ଫରହାନ୍-ଶିବାନୀଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ବିବାହ |
ଗହଳି ବାନ୍ଧିବା ପୂର୍ବରୁ ଫରହାନ ଏବଂ ଶିବାନୀ ଚାରି ବର୍ଷ ପାଇଁ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରିଥିଲେ | ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କର ଏକ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଶପଥ ବିନିମୟ ସମାରୋହ ଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ | ବିବାହ ଅତିଥି ତାଲିକାରେ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ, ଫରାହ ଖାନ, ରିତେଶ ସିଦ୍ଧୱାନୀ, ସାକିବ ସଲିମ, ରେହା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ, ଅମୃତା ଆରୋରା, ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାକେଶ ଓମପ୍ରକାଶ ମେହେରା ଏବଂ ଆଶୁତୋଷ ଗୋୱାରିକର ରହିଥିଲେ। ସେମାନେ ବିବାହକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ସରଳ ରଖିଥିଲେ | ଅତିଥିମାନେ ପେଷ୍ଟେଲ ଏବଂ ଧଳା ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିବାବେଳେ ବର ଏବଂ କନ୍ୟା ଯଥାକ୍ରମେ ଏକ ଲାଲ କର୍ସେଟ ଲେହେଙ୍ଗା ଏବଂ ଟକ୍ସ ବାଛିଥିଲେ। ଫେବୃଆରୀ 21 ରେ, ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇରେ ଥିବା ନିଜ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ପାଇଁ ଏକ ପାର୍ଟୀ ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ |

 

Related post

ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ହତ୍ୟା ତାପରେ  ସ୍ୱାମୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ହତ୍ୟା ତାପରେ ସ୍ୱାମୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ଫୋକସପ୍ଲସ 30/05/23(ଧାମନଗର) ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ କର ହତ୍ୟା ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ପ୍ରଥମେ ହତ୍ୟା ତାପରେ ସ୍ୱାମୀ କରିଲା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ! ଧାରୁଆ କଟୁରୀ ରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରିବା…
କାହିଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା ?

କାହିଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା ?

  ଫୋକସପ୍ଲସ 29/05/2023(ଅହମଦାବାଦ) କାହଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା? ପଣ୍ଡିତ ଧିରେନ୍ଦ୍ର ଶାସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ନେଇ ପ୍ରାୟତଃ ସବୁବେଳେ ହେଡ ଲାଇନରେ ରହିଥାନ୍ତି। , କିଛି…
ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ୪ ଶହ ତଳକୁ

ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ୪ ଶହ ତଳକୁ

ଫୋକସପ୍ଲସ 29/05/2023(ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ) ବର୍ତମାନ କରୋନା ମହାମାରୀ ସଂକ୍ରମଣ ଥମିବାରେ ଲାଗିଛି। କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଦିନେ କମିଲେ ପୁଣି ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ଭାରତୀୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଅନୁଯାୟୀ ଦେଶରେ ଦୈନିକ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *