ଶିବାନୀ ଦାଣ୍ଡେକରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ପୋଷ୍ଟ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଫରହାନ ଅଖତର ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ କଥାହେଇଛନ୍ତି |

ଶିବାନୀ ଦାଣ୍ଡେକରଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ପୋଷ୍ଟ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଫରହାନ ଅଖତର ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ କଥାହେଇଛନ୍ତି |

ଫରହାନ୍ ଅଖତର ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଶିବାନୀ ଦାଣ୍ଡେକରଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ | ଫେବୃଆରୀ 19 ରେ ଏହି ଦମ୍ପତି ବନ୍ଧା ହୋଇଥିଲେ।ଫେବୃଆରୀ 19 ରେ ଫରହାନ ଅଖତର ଏବଂ ଶିବାନୀ ଦାଣ୍ଡେକର ଏକ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ବିବାହ ସମାରୋହରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ, ଫରହାନ୍ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଶିବାନୀଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ଲାଇଫ୍ ପୋଷ୍ଟ ବିବାହ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି | ଏକ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ଜିନ୍ଦାଗି ନା ମିଲେଗି ଡୋବାରା ଅଭିନେତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ବହୁତ ସମାନ ହୋଇଛି, କିନ୍ତୁ ସେ ଏବେ ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ବହୁତ ଖୁସିରେ ଅଛନ୍ତି।

ଫରହାନ୍ ଅଖତର ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଶିବାନୀଙ୍କ ସହିତ ତାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି !
ଫରହାନ ଅଖତର ଏବଂ ଶିବାନୀ ଦାଣ୍ଡେକରଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରକୃତରେ ଏକ ପ୍ରକାର ଥିଲା! ତାଙ୍କର ନବ ବିବାହିତ ଜୀବନ ବିଷୟରେ କହିବା ପରେ ଫରହାନ୍ କହିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ଜାଣେ ନାହିଁ ଯେ ଏହା କିଛି ଅଲଗା ଅନୁଭବ କରୁଛି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଟ୍ୟାଗ୍ କରନ୍ତୁ। କିନ୍ତୁ ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆମର ସମ୍ପର୍କ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଅଟେ। ଆମେ ଡେଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଦିନଠାରୁ ଏହା ହୋଇସାରିଛି ଏବଂ ଏହାକୁ ଆମେ ଅନ୍ୟ ଏକ ସ୍ତରକୁ ନେଇଛୁ। ଏହା ସର୍ବଦା ପରି ଭଲ ଲାଗେ। ”

ଫରହାନ୍-ଶିବାନୀଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ବିବାହ |
ଗହଳି ବାନ୍ଧିବା ପୂର୍ବରୁ ଫରହାନ ଏବଂ ଶିବାନୀ ଚାରି ବର୍ଷ ପାଇଁ ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରିଥିଲେ | ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କର ଏକ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଶପଥ ବିନିମୟ ସମାରୋହ ଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ଅଭିନେତାମାନଙ୍କ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ | ବିବାହ ଅତିଥି ତାଲିକାରେ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ, ଫରାହ ଖାନ, ରିତେଶ ସିଦ୍ଧୱାନୀ, ସାକିବ ସଲିମ, ରେହା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ, ଅମୃତା ଆରୋରା, ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ରାକେଶ ଓମପ୍ରକାଶ ମେହେରା ଏବଂ ଆଶୁତୋଷ ଗୋୱାରିକର ରହିଥିଲେ। ସେମାନେ ବିବାହକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ସରଳ ରଖିଥିଲେ | ଅତିଥିମାନେ ପେଷ୍ଟେଲ ଏବଂ ଧଳା ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧିଥିବାବେଳେ ବର ଏବଂ କନ୍ୟା ଯଥାକ୍ରମେ ଏକ ଲାଲ କର୍ସେଟ ଲେହେଙ୍ଗା ଏବଂ ଟକ୍ସ ବାଛିଥିଲେ। ଫେବୃଆରୀ 21 ରେ, ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବିବାହ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଥିଲେ ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇରେ ଥିବା ନିଜ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ପାଇଁ ଏକ ପାର୍ଟୀ ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ |

 

Related post

ନିଳମାଧବ ପାଇଲେ ବିଶ୍ଵବିଦ୍ୟାଳୟ ସ୍ତରୀୟ ଏନ୍ଏସ୍ଏସ୍ ଆୱାର୍ଡ଼

ନିଳମାଧବ ପାଇଲେ ବିଶ୍ଵବିଦ୍ୟାଳୟ ସ୍ତରୀୟ ଏନ୍ଏସ୍ଏସ୍ ଆୱାର୍ଡ଼

ଫୋକସ ପ୍ଲସ (ସୋରଡ଼ା): ସରକାରଙ୍କ ଯୁବ ବ୍ୟାପାର ଓ କ୍ରୀଡ଼ା ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ଅଧୀନରେ ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ ଜାତୀୟ ସେବା ଯୋଜନାର ୫୩ ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ସମାରୋହରେ ବ୍ରହ୍ମପୁର…
ବିବାହ କରିବେ ରିଚା ଚଢା ଏବଂ ଅଲି ଫୈସଲ

ବିବାହ କରିବେ ରିଚା ଚଢା ଏବଂ ଅଲି ଫୈସଲ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ(ବ୍ୟୁରୋ): ବହୁ ବର୍ଷର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ପରେ ଏବେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡ଼ର ଏହି ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଯୋଡି ରିଚା ଚଢା ଏବଂ ଅଲି ଫୈସଲ |ସେପ୍ଟେମ୍ବର…
ନଦୀରେ ଭାସୁଛି ମହିଳାଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଦଗ୍ଧ ଗଳିତ ଶବ

ନଦୀରେ ଭାସୁଛି ମହିଳାଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଦଗ୍ଧ ଗଳିତ ଶବ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ(ଅସ୍ତରଙ୍ଗ): ଅସ୍ତରଙ୍ଗ ଦେଵୀ ନଦୀରେ ଭାସୁଛି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଦଗ୍ଧ ଗଳିତ ଶବ |କେହି ହତ୍ୟା କରି ନଦୀରେ ଫିଙ୍ଗିଦେବା ସନ୍ଦେହ ।ଖବର ପାଇ ଅସ୍ତରଙ୍ଗ ମେରାଇନି…

Leave a Reply

Your email address will not be published.