ୟୁପି ଇଲେକ୍ସନରେ ୟୋଗୀଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ଜନମତକୁ ଦେଖି ବଦଳିଲା ବିବାଦୀୟ ସେଲିବ୍ରିଟି କେଆରକେଙ୍କ ସ୍ୱର, ଟୁଇଟରରେ ୟୁଜର୍ସ କଲେ ଟ୍ରୋଲ

ୟୁପି ଇଲେକ୍ସନରେ ୟୋଗୀଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ଜନମତକୁ ଦେଖି ବଦଳିଲା ବିବାଦୀୟ ସେଲିବ୍ରିଟି କେଆରକେଙ୍କ ସ୍ୱର, ଟୁଇଟରରେ ୟୁଜର୍ସ କଲେ ଟ୍ରୋଲ

ସାସାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ସେଲିବ୍ରିଟି କେଆରକେଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରୁଛନ୍ତି ୟୁଜର୍ସ କହୁଛନ୍ତି ଦେଶ କେବେ ଛାଡିବ । ୨୦୨୨ ୟୁପି ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାନରେ ପୁଣି ୟୋଗୀ ଓ ବିଜେପି ସରକାରଙ୍କୁ ଜନମତ ସିଳୁଥିବା ପ୍ରାଥମିକ ଭୋଟଗଣନାରୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଅନ୍ତିମ ଚରଣ ଭୋଟ ଗଣନାକୁ ନେଇ ୟୁପିବାସୀ ଓ ସାରା ଦେଶବାସୀ ଅନାଇ ବସିଛନ୍ତି । ଏଭଳି ସ୍ଥଳେ ୟୋଗୀଙ୍କୁ ନେଇ କଟାକ୍ଷ କରିଥିବା ସେଲିବ୍ରିଟି କେଆରକେ ୟୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟ ନାଥଙ୍କୁ ଆଗୁଆ ଶୁଭେଚ୍ଛା ବାର୍ତା ଜଣାଇଛନ୍ତି । ଏନେଇ ଦେଶ କେବେ ଛାଡୁଛନ୍ତି ବୋଲି ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ କେଆରକେଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରୁଛନ୍ତି ୟୁଜର୍ସ ।

ଘଟଣାକ୍ରମେ ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ବିଭିନ୍ନ ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷ ଓ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଚେହେରାଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରି ବିବାଦରେ ରିହିଆସିଛନ୍ତି କେଆରକେ ୟୁପି ନିର୍ବାଚନ ପୂରର୍ବରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ୟୁପି ନିର୍ବାଚନକୁ ନେଇ ଏକ ମନ୍ତବ୍ୟ ରଖିଥିଲେ । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ୟୁପିରେ ପୁଣିଥରେ ଜିତନ୍ତି କିସ୍ୱା ଶାଶନ କ୍ଷମତାକୁ ଆସନ୍ତି ତାହାଲେ ସେ ଦେଶ ଛାଡିଦେବେ । ଏହି ବୟାନକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚା ସାଉଁଟିଥିଲେ କେକେ ଆର ।

ଆଜି ୟୁପି ଇଲେକ୍ସନର ଜନମତ ଭୋଟଗଣନା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ନେତା ୟୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସୁଥିବାବେଳେ ହଠାତ କେକେ ଆର ଖାନଙ୍କ ସୂର ବହଳିଛି । ସେ ନିର୍ବାନଚନରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ୟୋଗୀ ଜିତୁଥିବା ଦେଖି ପୂବ ୃର୍ରୁ ତାଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି । ଏହାକୁ ଦେଖି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି ସେଲିବ୍ରିଟି କେଆରକେ ।

ଅନ୍ୟପେଟେ ଟୁଇଟରରେ କେଆରକେଙ୍କ ଟିୁଟିଟକୁ ଦେଖି ତାଙ୍କୁ କେବେ ଦେଶଛାଡିବା ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ୟୁଜର୍ସ । ଏମିତିକି ପୁଣି ଏକ ମଜାଦାର ଟୁଟିଟ କରି ଆଗାମୀ ୨୦୨୪ ସାଧାରଣ ନିରର୍ବାଚନକୁ ନେଇ ପୂରର୍ବାନୁମାନ କରି ସେ ଲୋକେ ବିଜେପି ଶାସନ କାଳରେ ଜନତା କଷ୍ଟ ସହିକି ବି ପୁଣି ୨୦୨୪ରେ ମୋଦୀ ଓ ବିଜେପିକୁ ଜିତେଇବେ ବୋଲି ଟୁଇଟ କରିଛନ୍ତି ।
ପୁର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ୍ ସେଲିବ୍ରିଟି ଓ ରାଜନେତା ଏମିତିକି ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଗୁରୁ ସଦଗୁରୁଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସମାଲୋଚନା କରି ସବୁବେଳେ ବିବାଦିୟ ଓ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଶିରୋନାମାରେ ରହି ଆସିଛନ୍ତି କେଆକେ ।

 

Related post

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

କଟକ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶଙ୍ଖ ଛାଡି ପଦ୍ମ ଧରିଥିବା ବିଜେପି ର କଟକ…
୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ରାନିବନ୍ଧ ଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ବାହାଘର, ସାଧାରଣତଃ ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣି ରେ ବର…
ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ପାଣିପାଗ ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା | ୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ | ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବ କାଳବୈଶାଖୀ | ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅରୁଣାଚଳ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *