ୟୁପି ଇଲେକ୍ସନରେ ୟୋଗୀଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ଜନମତକୁ ଦେଖି ବଦଳିଲା ବିବାଦୀୟ ସେଲିବ୍ରିଟି କେଆରକେଙ୍କ ସ୍ୱର, ଟୁଇଟରରେ ୟୁଜର୍ସ କଲେ ଟ୍ରୋଲ

ୟୁପି ଇଲେକ୍ସନରେ ୟୋଗୀଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ଜନମତକୁ ଦେଖି ବଦଳିଲା ବିବାଦୀୟ ସେଲିବ୍ରିଟି କେଆରକେଙ୍କ ସ୍ୱର, ଟୁଇଟରରେ ୟୁଜର୍ସ କଲେ ଟ୍ରୋଲ

ସାସାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ସେଲିବ୍ରିଟି କେଆରକେଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରୁଛନ୍ତି ୟୁଜର୍ସ କହୁଛନ୍ତି ଦେଶ କେବେ ଛାଡିବ । ୨୦୨୨ ୟୁପି ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାନରେ ପୁଣି ୟୋଗୀ ଓ ବିଜେପି ସରକାରଙ୍କୁ ଜନମତ ସିଳୁଥିବା ପ୍ରାଥମିକ ଭୋଟଗଣନାରୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଅନ୍ତିମ ଚରଣ ଭୋଟ ଗଣନାକୁ ନେଇ ୟୁପିବାସୀ ଓ ସାରା ଦେଶବାସୀ ଅନାଇ ବସିଛନ୍ତି । ଏଭଳି ସ୍ଥଳେ ୟୋଗୀଙ୍କୁ ନେଇ କଟାକ୍ଷ କରିଥିବା ସେଲିବ୍ରିଟି କେଆରକେ ୟୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟ ନାଥଙ୍କୁ ଆଗୁଆ ଶୁଭେଚ୍ଛା ବାର୍ତା ଜଣାଇଛନ୍ତି । ଏନେଇ ଦେଶ କେବେ ଛାଡୁଛନ୍ତି ବୋଲି ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ କେଆରକେଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରୁଛନ୍ତି ୟୁଜର୍ସ ।

ଘଟଣାକ୍ରମେ ସାମାଜିକ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ବିଭିନ୍ନ ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷ ଓ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଚେହେରାଙ୍କୁ ସମାଲୋଚନା କରି ବିବାଦରେ ରିହିଆସିଛନ୍ତି କେଆରକେ ୟୁପି ନିର୍ବାଚନ ପୂରର୍ବରୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ୟୁପି ନିର୍ବାଚନକୁ ନେଇ ଏକ ମନ୍ତବ୍ୟ ରଖିଥିଲେ । ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ଯଦି ୟୁପିରେ ପୁଣିଥରେ ଜିତନ୍ତି କିସ୍ୱା ଶାଶନ କ୍ଷମତାକୁ ଆସନ୍ତି ତାହାଲେ ସେ ଦେଶ ଛାଡିଦେବେ । ଏହି ବୟାନକୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ୍ ଚର୍ଚା ସାଉଁଟିଥିଲେ କେକେ ଆର ।

ଆଜି ୟୁପି ଇଲେକ୍ସନର ଜନମତ ଭୋଟଗଣନା ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ନେତା ୟୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସୁଥିବାବେଳେ ହଠାତ କେକେ ଆର ଖାନଙ୍କ ସୂର ବହଳିଛି । ସେ ନିର୍ବାନଚନରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ୟୋଗୀ ଜିତୁଥିବା ଦେଖି ପୂବ ୃର୍ରୁ ତାଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଶୁଭେଚ୍ଛା ଜଣାଇଛନ୍ତି । ଏହାକୁ ଦେଖି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟ୍ରୋଲର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି ସେଲିବ୍ରିଟି କେଆରକେ ।

ଅନ୍ୟପେଟେ ଟୁଇଟରରେ କେଆରକେଙ୍କ ଟିୁଟିଟକୁ ଦେଖି ତାଙ୍କୁ କେବେ ଦେଶଛାଡିବା ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ୟୁଜର୍ସ । ଏମିତିକି ପୁଣି ଏକ ମଜାଦାର ଟୁଟିଟ କରି ଆଗାମୀ ୨୦୨୪ ସାଧାରଣ ନିରର୍ବାଚନକୁ ନେଇ ପୂରର୍ବାନୁମାନ କରି ସେ ଲୋକେ ବିଜେପି ଶାସନ କାଳରେ ଜନତା କଷ୍ଟ ସହିକି ବି ପୁଣି ୨୦୨୪ରେ ମୋଦୀ ଓ ବିଜେପିକୁ ଜିତେଇବେ ବୋଲି ଟୁଇଟ କରିଛନ୍ତି ।
ପୁର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ୍ ସେଲିବ୍ରିଟି ଓ ରାଜନେତା ଏମିତିକି ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଗୁରୁ ସଦଗୁରୁଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସମାଲୋଚନା କରି ସବୁବେଳେ ବିବାଦିୟ ଓ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଶିରୋନାମାରେ ରହି ଆସିଛନ୍ତି କେଆକେ ।

 

Related post

ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ହତ୍ୟା ତାପରେ  ସ୍ୱାମୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ହତ୍ୟା ତାପରେ ସ୍ୱାମୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ଫୋକସପ୍ଲସ 30/05/23(ଧାମନଗର) ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ କର ହତ୍ୟା ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ପ୍ରଥମେ ହତ୍ୟା ତାପରେ ସ୍ୱାମୀ କରିଲା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ! ଧାରୁଆ କଟୁରୀ ରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରିବା…
କାହିଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା ?

କାହିଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା ?

  ଫୋକସପ୍ଲସ 29/05/2023(ଅହମଦାବାଦ) କାହଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା? ପଣ୍ଡିତ ଧିରେନ୍ଦ୍ର ଶାସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ନେଇ ପ୍ରାୟତଃ ସବୁବେଳେ ହେଡ ଲାଇନରେ ରହିଥାନ୍ତି। , କିଛି…
ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ୪ ଶହ ତଳକୁ

ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ୪ ଶହ ତଳକୁ

ଫୋକସପ୍ଲସ 29/05/2023(ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ) ବର୍ତମାନ କରୋନା ମହାମାରୀ ସଂକ୍ରମଣ ଥମିବାରେ ଲାଗିଛି। କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଦିନେ କମିଲେ ପୁଣି ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ଭାରତୀୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଅନୁଯାୟୀ ଦେଶରେ ଦୈନିକ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *