ଅଖିଳେଶ ଯାଦବଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ପରାସ୍ତ: ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ୟୁପି ଇତିହାସକୁ ବିଜେପି ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଭାବରେ ଇଭିଏମରେ ଦେଲେ ସୂଚନା

ଅଖିଳେଶ ଯାଦବଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ପରାସ୍ତ: ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ୟୁପି ଇତିହାସକୁ ବିଜେପି ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଭାବରେ ଇଭିଏମରେ ଦେଲେ ସୂଚନା

 

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ଦଳ ଚାରିଟି ରାଜ୍ୟକୁ ଧ୍ୱଂସ କରିବାର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପରେ ବିଜେପି ବିରୋଧରେ ଏହି ଅଭିଯୋଗର ନେତୃତ୍ୱ ନେଇଥିଲେ। ସାଫ୍ରନ୍ ପାର୍ଟି ପାଇଁ ମାମୋଥ୍ ଆଦେଶକୁ ଏକ ଲୋକପ୍ରିୟ ନୁହେଁ ବରଂ ଏକ ଯନ୍ତ୍ରପାତି ଆଦେଶ ବୋଲି ମମତା ବାନାର୍ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଜିତିବା କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଏଜେନ୍ସି ବ୍ୟବହାର କରି ଏବଂ ଏକଛତ୍ରବାଦୀ ଶାସନ ମାଧ୍ୟମରେ ବିଜେପିକୁ 2024 ବିଜୟ ହାସଲ କରିବ ନାହିଁ। ଏହା ଏକ ଲୋକପ୍ରିୟ ଆଦେଶ ନୁହେଁ, ଏହା ଏକ ଯନ୍ତ୍ରପାତି ଆଦେଶ। କେବଳ ଯେହେତୁ ସେମାନେ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଏଜେନ୍ସି ବ୍ୟବହାର କରି ଏବଂ ଏକଛତ୍ରବାଦୀ ଶାସନ ମାଧ୍ୟମରେ କିଛି ରାଜ୍ୟ ଜିତିଛନ୍ତି, ସେମାନେ ହୁଏତ 2024 ଜିତିବେ ବୋଲି ଭାବି ଆନନ୍ଦରେ ଡେଇଁପଡନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ତାହା ଏତେ ସହଜ ହେବ ନାହିଁ ବୋଲି ସେ ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେ ଟିଭିକୁ କହିଛନ୍ତି। “ଦୁଇ ବର୍ଷ ପରେ କଣ ହେବ କିଏ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିପାରିବ? ଭାଗ୍ୟ ହେଉଛି ଭାଗ୍ୟ | ଭାଗ୍ୟ ଏବଂ ଗନ୍ତବ୍ୟସ୍ଥଳ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଅଛି ବୋଲି ସେ ଯୁକ୍ତି କରିଥିଲେ। ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ନିଜର ବନ୍ଧୁକକୁ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ଭୋଟିଂ ମେସିନ୍ ଉପରେ ତାଲିମ ଦେଇ କହିଥିଲେ, ଇଭିଏମ୍ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଥିଲା | ଏପରିକି ବାରାଣାସୀର ଜିଲ୍ଲା ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଛି। ମୁଁ ଭାବୁଛି ଅଖିଳେଶ ଯାଦବଙ୍କୁ ଜବରଦସ୍ତ ପରାସ୍ତ କରାଯାଇଥିଲା। ସେ ଏହାକୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରିବା ଏବଂ ଇଭିଏମ୍ ଗୁଡିକୁ ରଖିବା ଜରୁରୀ ଫୋରେନସିକ୍ ପରୀକ୍ଷା ମାଧ୍ୟମରେ ସେ କହିଛନ୍ତି। ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ଅଖିଳେଶ ଯାଦବଙ୍କ ସମାଜବାଡି ପାର୍ଟିକୁ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ବାରାଣାସୀରେ ଏକ ରାଲିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଏସପିଙ୍କ ସମ୍ଭାବନାକୁ ସୁଦୃଢ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଫିଲ୍ଡିଂ କରିନଥିଲେ। |

Related post

ବୌଦ୍ଧରେ ଗଡିଲା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବସ, ଆଭାସୀ ଜରିଆରେ ଶୁଭାରମ୍ଭକଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ l

ବୌଦ୍ଧରେ ଗଡିଲା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବସ, ଆଭାସୀ ଜରିଆରେ ଶୁଭାରମ୍ଭକଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ l

ବୌଦ୍ଧ୨୧/୦୨/୨୦୨୪: ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲାରେ ଆଜି ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବସ ଯୋଜନା। ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ପଡିଆ ଠାରେ ଏହି ଯୋଜନା ଉଦଘାଟନ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିବା…
ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମୱାଲ ଦେଲେ ନିଜ ଭାଇରାଲ ନଗ୍ନ ଫଟୋ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା:’ବହୁତ ଅଧିକ ଆରାମ ଦାୟକ”

ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମୱାଲ ଦେଲେ ନିଜ ଭାଇରାଲ ନଗ୍ନ ଫଟୋ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା:’ବହୁତ…

ବାଲିବୁଡ଼ ୨୧/୦୨/୨୦୨୪: ଗତ ବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବର 10 ରେ ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ନଗ୍ନ ଚିତ୍ର ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମୱାଲ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ…
ଆଇକନ୍ ରେଡିଓ ଉପସ୍ଥାପକ ତଥା ‘ଗୀତାମା’ର ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସ୍ୱର ଆମିନ ସାୟାନୀଙ୍କର 91 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି |

ଆଇକନ୍ ରେଡିଓ ଉପସ୍ଥାପକ ତଥା ‘ଗୀତାମା’ର ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସ୍ୱର ଆମିନ ସାୟାନୀଙ୍କର…

ଆଇକନିକ୍ ରେଡିଓ ହୋଷ୍ଟ ଆମିନ ସାୟାନୀଙ୍କ ହୃଦଘାତରେ 91 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି ବୋଲି ତାଙ୍କ ପୁଅ ରଜିଲ ସାୟାନି ବୁଧବାର କହିଛନ୍ତି। ରାଜିଲ ସାୟାନି କହିଛନ୍ତି…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *