ଅଖିଳେଶ ଯାଦବଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ପରାସ୍ତ: ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ୟୁପି ଇତିହାସକୁ ବିଜେପି ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଭାବରେ ଇଭିଏମରେ ଦେଲେ ସୂଚନା

ଅଖିଳେଶ ଯାଦବଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ପରାସ୍ତ: ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ୟୁପି ଇତିହାସକୁ ବିଜେପି ସ୍କ୍ରିପ୍ଟ ଭାବରେ ଇଭିଏମରେ ଦେଲେ ସୂଚନା

 

ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ଦଳ ଚାରିଟି ରାଜ୍ୟକୁ ଧ୍ୱଂସ କରିବାର ଗୋଟିଏ ଦିନ ପରେ ବିଜେପି ବିରୋଧରେ ଏହି ଅଭିଯୋଗର ନେତୃତ୍ୱ ନେଇଥିଲେ। ସାଫ୍ରନ୍ ପାର୍ଟି ପାଇଁ ମାମୋଥ୍ ଆଦେଶକୁ ଏକ ଲୋକପ୍ରିୟ ନୁହେଁ ବରଂ ଏକ ଯନ୍ତ୍ରପାତି ଆଦେଶ ବୋଲି ମମତା ବାନାର୍ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଜିତିବା କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଏଜେନ୍ସି ବ୍ୟବହାର କରି ଏବଂ ଏକଛତ୍ରବାଦୀ ଶାସନ ମାଧ୍ୟମରେ ବିଜେପିକୁ 2024 ବିଜୟ ହାସଲ କରିବ ନାହିଁ। ଏହା ଏକ ଲୋକପ୍ରିୟ ଆଦେଶ ନୁହେଁ, ଏହା ଏକ ଯନ୍ତ୍ରପାତି ଆଦେଶ। କେବଳ ଯେହେତୁ ସେମାନେ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଏଜେନ୍ସି ବ୍ୟବହାର କରି ଏବଂ ଏକଛତ୍ରବାଦୀ ଶାସନ ମାଧ୍ୟମରେ କିଛି ରାଜ୍ୟ ଜିତିଛନ୍ତି, ସେମାନେ ହୁଏତ 2024 ଜିତିବେ ବୋଲି ଭାବି ଆନନ୍ଦରେ ଡେଇଁପଡନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ତାହା ଏତେ ସହଜ ହେବ ନାହିଁ ବୋଲି ସେ ଇଣ୍ଡିଆ ଟୁଡେ ଟିଭିକୁ କହିଛନ୍ତି। “ଦୁଇ ବର୍ଷ ପରେ କଣ ହେବ କିଏ ପୂର୍ବାନୁମାନ କରିପାରିବ? ଭାଗ୍ୟ ହେଉଛି ଭାଗ୍ୟ | ଭାଗ୍ୟ ଏବଂ ଗନ୍ତବ୍ୟସ୍ଥଳ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଅଛି ବୋଲି ସେ ଯୁକ୍ତି କରିଥିଲେ। ସେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ନିଜର ବନ୍ଧୁକକୁ ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ଭୋଟିଂ ମେସିନ୍ ଉପରେ ତାଲିମ ଦେଇ କହିଥିଲେ, ଇଭିଏମ୍ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଥିଲା | ଏପରିକି ବାରାଣାସୀର ଜିଲ୍ଲା ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯାଇଛି। ମୁଁ ଭାବୁଛି ଅଖିଳେଶ ଯାଦବଙ୍କୁ ଜବରଦସ୍ତ ପରାସ୍ତ କରାଯାଇଥିଲା। ସେ ଏହାକୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ କରିବା ଏବଂ ଇଭିଏମ୍ ଗୁଡିକୁ ରଖିବା ଜରୁରୀ ଫୋରେନସିକ୍ ପରୀକ୍ଷା ମାଧ୍ୟମରେ ସେ କହିଛନ୍ତି। ମମତା ବାନାର୍ଜୀ ଅଖିଳେଶ ଯାଦବଙ୍କ ସମାଜବାଡି ପାର୍ଟିକୁ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ବାରାଣାସୀରେ ଏକ ରାଲିରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ଏସପିଙ୍କ ସମ୍ଭାବନାକୁ ସୁଦୃଢ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଫିଲ୍ଡିଂ କରିନଥିଲେ। |

Related post

ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ହତ୍ୟା ତାପରେ  ସ୍ୱାମୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ହତ୍ୟା ତାପରେ ସ୍ୱାମୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ଫୋକସପ୍ଲସ 30/05/23(ଧାମନଗର) ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ କର ହତ୍ୟା ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ପ୍ରଥମେ ହତ୍ୟା ତାପରେ ସ୍ୱାମୀ କରିଲା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ! ଧାରୁଆ କଟୁରୀ ରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରିବା…
କାହିଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା ?

କାହିଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା ?

  ଫୋକସପ୍ଲସ 29/05/2023(ଅହମଦାବାଦ) କାହଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା? ପଣ୍ଡିତ ଧିରେନ୍ଦ୍ର ଶାସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ନେଇ ପ୍ରାୟତଃ ସବୁବେଳେ ହେଡ ଲାଇନରେ ରହିଥାନ୍ତି। , କିଛି…
ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ୪ ଶହ ତଳକୁ

ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ୪ ଶହ ତଳକୁ

ଫୋକସପ୍ଲସ 29/05/2023(ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ) ବର୍ତମାନ କରୋନା ମହାମାରୀ ସଂକ୍ରମଣ ଥମିବାରେ ଲାଗିଛି। କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଦିନେ କମିଲେ ପୁଣି ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ଭାରତୀୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଅନୁଯାୟୀ ଦେଶରେ ଦୈନିକ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *