ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ ନେଇ ହଣା କଟା

ପୂର୍ବ ଶତ୍ରୁତାକୁ ନେଇ ହଣା କଟା

 

ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ବାଣପୁର ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଆୟତ୍ତପୁର ଗ୍ରାମରେ ଏକ ଦୁଃଖଦ ଘଟଣା ଘଟିଯାଇଛି। ଦଦା ଓ ଦୁଇ ଭାଇଙ୍କୁ ସମ୍ପର୍କୀୟ ପୁତୁରା ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତଜଣଙ୍କ ସେମାନଙ୍କୁ କାତିରେ ଏକାଧିକ ଚୋଟ ପକାଇଥିବାର ଜଣାପଡିଛି। ଯେଉଁଥିରେ ୩ ଜଣ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି।

ଖବର ମୁତାବକ ଆୟତ୍ତପୁର ଗ୍ରାମର ବିଜୟ ସେଠି  ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁତୁରା ଅକ୍ଷୟ ସେଠି ପାଖାପାଖି ଘରେ ରୁହନ୍ତି। ତେବେ ଅକ୍ଷୟ ସଦାବେଳେ ଅକାରଣରେ ବିଜୟ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ବର୍ଗକୁ ଗାଳି କରିଆସୁଥିବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଆଜି ସକାଳେ ଅକ୍ଷୟ ଏହାର ସମାଧାନ ନିମନ୍ତେ ବିଜୟଙ୍କୁ ନିଜ ଘରକୁ ଡାକି ଏକ କାତିରେ ଏକାଧିକ ଚୋଟ ପକାଇଥିଲେ। ଏହା ଦେଖି ବିଜୟଙ୍କ ଦୁଇ ପୁତ୍ର ପ୍ରଭାତ ସେଠି  ଏବଂ ଶଶିକାନ୍ତ ସେଠି ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚି ନିଜ ପିତାଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା ବେଳକୁ ସେମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅକ୍ଷୟ କାତିରେ ଏକାଧିକ ଚୋଟ ପକାଇଥିଲେ।

ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ସମସ୍ତ ତିନି ଜଣ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇ ଚେତାଶୂନ୍ୟ ଭାବେ ତଳେ ପଡିଯାଇଥିଲେ। ସ୍ଥାନୀୟ ସରପଞ୍ଚଙ୍କ ପ୍ରତିନିଧି ଓ ଅନ୍ୟ ଗ୍ରାମବାସିମାନେ ସମସ୍ତ ଗୁରୁତର ଆହତଙ୍କୁ ବାଣପୁର ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କେନ୍ଦ୍ର ନେଇଥିବା ବେଳେ ସେମାନଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସଂକଟାପନ୍ନ ଥିବାରୁ ଡାକ୍ତର ସମସ୍ତ ତିନି ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଏମ୍ସ ହସ୍ପିଟାଲ ପଠାଇଦେଇଛନ୍ତି। ଅପରପକ୍ଷରେ ଆକ୍ରମଣକାରି ଫେରାର ଥିବାବେଳେ ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ବାଣପୁର ମେଡିକାଲରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ଜଣାପଡିଛି।

Related post

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

କଟକ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶଙ୍ଖ ଛାଡି ପଦ୍ମ ଧରିଥିବା ବିଜେପି ର କଟକ…
୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ରାନିବନ୍ଧ ଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ବାହାଘର, ସାଧାରଣତଃ ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣି ରେ ବର…
ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ପାଣିପାଗ ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା | ୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ | ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବ କାଳବୈଶାଖୀ | ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅରୁଣାଚଳ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *