ନାବାଳିକା ଉପରେ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଅଭିଯୋଗରେ କେରଳର ଚର୍ଚ୍ଚ ପୁରୋହିତ ଗିରଫ

କେରଳର ଓଡ଼ିଆ ଚର୍ଚ୍ଚର ଜଣେ ପୁରୋହିତ ପଣ୍ଡସନ ଜନ୍ ଜଣେ 17 ବର୍ଷର ବାଳିକାକୁ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଅଭିଯୋଗରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। ଯେତେବେଳେ ସେ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ମାଆ ପିଲାଟିକୁ କାଉନସେଲିଂ ପାଇଁ ଛାଡ଼ିଦେଇଥିଲେ, କାରଣ ସେ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନର ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିଲେ। ଗିରଫ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ପଥାନାମଥିଟା ଜିଲ୍ଲାର ଦ୍ୱିତୀୟ ବୃହତ୍ତମ ସହର କୁଡାଲରେ ଥିବା ଧର୍ମ ଚର୍ଚ୍ଚର ପୁରୋହିତ ପଣ୍ଡସନ ଜନ୍ ବୋଲି ଜଣା ପଡିଛି। 17 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ଝିଅ ର ଶିକ୍ଷକଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦିଆଯିବା ପରେ ଏହି ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଘଟଣା ପୋଲିସର ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ, 17 ବର୍ଷିୟାଝିଅ କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେବା ପାଇଁ ଛାଡି ଦିଆଯିବା ପରେ ପୁରୋହିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ପିଲାଟିର ମାଆ ତାଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେବା ପାଇଁ ପୁରୋହିତଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଲୋଡ଼ିଥିଲେ, କାରଣ ସେ ଶିକ୍ଷାଗତ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିଲେ |ସେ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ବାସଭବନକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ଉପରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ପରେ, କାଉନସେଲିଂ ନାମରେ ସେ ତାଙ୍କ ଘରେ ଏକୁଟିଆ ଥିବାବେଳେ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ।ପୀଡିତାଙ୍କ ଜଣେ ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କୁ ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଅବଗତ କରାଇଥିବା ଝିଅ ର ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରାଯାଇଛି।ଯାହା ଘଟିଲା ସେଥିପାଇଁ ହତାଶ ହୋଇଥିବା ଝିଅ ଟି ତାର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ସେୟାର କଲା | ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଗୁରୁବାର ପୂର୍ବାହ୍ନରେ ପଠାନାମଥୀତାର ତାଙ୍କ ଘରେ ପୁରୋହିତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା।

 

Related post

ବୌଦ୍ଧରେ ଗଡିଲା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବସ, ଆଭାସୀ ଜରିଆରେ ଶୁଭାରମ୍ଭକଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ l

ବୌଦ୍ଧରେ ଗଡିଲା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବସ, ଆଭାସୀ ଜରିଆରେ ଶୁଭାରମ୍ଭକଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ l

ବୌଦ୍ଧ୨୧/୦୨/୨୦୨୪: ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲାରେ ଆଜି ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବସ ଯୋଜନା। ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ପଡିଆ ଠାରେ ଏହି ଯୋଜନା ଉଦଘାଟନ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିବା…
ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମୱାଲ ଦେଲେ ନିଜ ଭାଇରାଲ ନଗ୍ନ ଫଟୋ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା:’ବହୁତ ଅଧିକ ଆରାମ ଦାୟକ”

ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମୱାଲ ଦେଲେ ନିଜ ଭାଇରାଲ ନଗ୍ନ ଫଟୋ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା:’ବହୁତ…

ବାଲିବୁଡ଼ ୨୧/୦୨/୨୦୨୪: ଗତ ବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବର 10 ରେ ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ନଗ୍ନ ଚିତ୍ର ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମୱାଲ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ…
ଆଇକନ୍ ରେଡିଓ ଉପସ୍ଥାପକ ତଥା ‘ଗୀତାମା’ର ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସ୍ୱର ଆମିନ ସାୟାନୀଙ୍କର 91 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି |

ଆଇକନ୍ ରେଡିଓ ଉପସ୍ଥାପକ ତଥା ‘ଗୀତାମା’ର ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସ୍ୱର ଆମିନ ସାୟାନୀଙ୍କର…

ଆଇକନିକ୍ ରେଡିଓ ହୋଷ୍ଟ ଆମିନ ସାୟାନୀଙ୍କ ହୃଦଘାତରେ 91 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି ବୋଲି ତାଙ୍କ ପୁଅ ରଜିଲ ସାୟାନି ବୁଧବାର କହିଛନ୍ତି। ରାଜିଲ ସାୟାନି କହିଛନ୍ତି…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *