ଖୁବଶୀଘ୍ର ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଇଞଗରେ ମିଳିବ ସୁନା

ଖୁବଶୀଘ୍ର ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଇଞଗରେ ମିଳିବ ସୁନା

ଏଣିକି ଭାରତରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ସୁନା ଇଞଗ । ତେବେ ଏହି ସୁନା ଇଞଗ ହାଇଦ୍ରାବାଦରେ ଖୁବଶିଘ୍ର ଖୋଲିବ। ଏହି ସୁନା ଏଟିଏମର ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଉଠାଣର ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ରହିବ । ସେହିପରି ଏବେ ମେଡିସିନ ପ୍ରଦାନ କରୁଥିବା ସୁନା ଏଟିଏମ ରହିଥିବା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି । ତେବେ ସୁନା ଏଟିଏମ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଆସିବା ନେଇ ଗୋଲ୍ଡ ସିକ୍କା ଘୋଷଣା କରିଛି ।

ଗୋଲ୍ଡ ସିକ୍କା ଅଫିସ୍‌ରେ ସୁନା ଏଟିଏମ ସ୍ଥାପନ ନେଇ ଏକ ବୈଠକ ହୋଇଥିବା ବେଳେ କେଉଁ ସବୁ ସ୍ଥାନରେ ଲାଗିବ ଏନେଇ ଆଲୋଚନା ହୋଇଛି । ସେହିଭଳି ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁବାଇରେ ଦୁଇଟି ସ୍ଥାନରେ ଏବଂ ବ୍ରିଟେନରେ ପାଞ୍ଚଟି ସ୍ଥାନରେ ସୁନା ଏଟିଏମ ରହିଛି। ଆସନ୍ତା ଦୁଇ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ଗୋଲ୍ଡ ସିକ୍କା ଆବିଡସ, ପାନ ବଜାର ଏବଂ ଘାନସି ବଜାର ଅଞ୍ଚଳରେ ଏଟିଏମ୍ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରାଯିବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳିଛି । କମ୍ପାନୀର ଉଋଙ ସୟଦାର ତରାଜ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଏହି ଏଟିଏମ ଗୁଡିକ ମାଧ୍ୟମରେ ୦.୫ ଗ୍ରାମରୁ ୧୦୦ ଗ୍ରାମ ସୁନା ମୁଦ୍ରା ଉଠାଯାଇ ପାରିବ ।

ଏତଦ୍‌ବ୍ୟତିତ୍ ସର୍ବଦା ବଦଳୁ ଥିବା ସୁନା ମୂଲ୍ୟ ଏଟିଏମ ସ୍କ୍ରିନରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ ଏବଂ ଗୁଣବତ୍ତା ଏବଂ ଗ୍ୟାରେଣ୍ଟି ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି । ଏହା ସହ ଯେକୌଣସି ଏଟିଏମ ପରି କାମ କରେ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।

 

ଅନ୍ୟପଟେ ଏହାର କାର‌୍ୟ୍ୟଦକ୍ଷତା ଏବଂ ପ୍ରଯୁକ୍ତିବିଦ୍ୟା ପାଇଁ ଟ୍ରଙ୍କ୍ସ ଡାଟାୱେୟାର ଏବଂ କେଏଲ-ହାଇ-ଟେକ୍ ଭଳି କମ୍ପାନୀ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ଡେବିଟ୍ ଏବଂ କ୍ରେଡିଟ୍ କାର୍ଡ ବ୍ୟବହାର କରି ୦.୫, ୧, ୨, ୫, ୧୦, ୨୦, ୫୦, ୧୦୦ ଗ୍ରାମ ସୁନା ମୁଦ୍ରା ୯୯.୯୯ ପ୍ରତିଶତ ଶୁଦ୍ଧତାର ସୁନା ମୁଦ୍ରା ଉଠାଇ ପାରିବେ ଗ୍ରାହକ । ଏହା ସହ ପ୍ରିପେଡ ଏବଂ ପୋଷ୍ଟପେଡ କାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବ । ସହ ସାରା ଦେଶରେ ୩ହଜାର ଏଟିଏମ ସ୍ଥାପନ ଲକ୍ଷ୍ୟ ରଖିଥିବା କମ୍ପାନୀ ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି ।

Related post

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

କଟକ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶଙ୍ଖ ଛାଡି ପଦ୍ମ ଧରିଥିବା ବିଜେପି ର କଟକ…
୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ରାନିବନ୍ଧ ଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ବାହାଘର, ସାଧାରଣତଃ ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣି ରେ ବର…
ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ପାଣିପାଗ ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା | ୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ | ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବ କାଳବୈଶାଖୀ | ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅରୁଣାଚଳ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *