ପାରିବାରିକ କଳହ ନେଇଗଲା ଦୁଇ ନିରୀହ ଶିଶୁ ଙ୍କ ଜୀବନ

ପାରିବାରିକ କଳହକୁ ନେଇ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ଗିରିଡିହ ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କ ସହ କୂଅକୁ ଡେଇଁପଡିଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣାରେ ମହିଳା ଜଣକ ସାମାନ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହି ଘଟଣାରେ ତାଙ୍କର ଉଭୟ ଶିଶୁଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା। ଜଣେ 25 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା ମମତା ଦେବୀ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କ ସହ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ଗିରିଡିହ ଜିଲ୍ଲାର ଦେଓରୀ ଗାଁର ଜଳସେଚନ କୂଅକୁ ଡେଇଁପଡିଥିଲେ। ମହିଳା ଜଣକ ସାମାନ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଘଟଣାରେ ତାଙ୍କର ଉଭୟ ପିଲାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା।ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ପାରିବାରିକ କଳହ ପରେ ମହିଳା ଜଣକ କୂଅକୁ ଡେଇଁପଡିଥିଲେ।ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ମମତା ଦେବୀ ପ୍ରାୟ 1 ଟା ସମୟରେ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଆସିବା ପରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା। ସେ ନିଜ ପୁଅ ଚିକୁ, ୨ ଏବଂ ଝିଅ ସୁହାନୀଙ୍କୁ ନିଜେ ନେଇ କୂଅ ଭିତରକୁ ଡେଇଁଲେ।ନିଜକୁ ମଧ୍ୟଭାଗରେ ବଞ୍ଚାନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଝିଅ ମାନେ ମରିଗଲେ |ସୂଚନା ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଗାଁର ଲୋକମାନେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଏକତ୍ରିତ ହୋଇ ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କୁ କୂଅରୁ ଟାଣି ନେଇଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କୁ ଏକ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ଉଭୟ ଶିଶୁଙ୍କୁ ଡାକ୍ତର ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ।ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି। ପୋଲିସର ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ସାନ୍ତୋଶ କୁମାର ମଣ୍ଡଳ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶିଶୁଙ୍କ ମୃତଦେହ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଯାଇଛି ଏବଂ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି।

Iron bucket with water well

Related post

ଏ ଯୁଗର ସାବିତ୍ରୀ ।

ଏ ଯୁଗର ସାବିତ୍ରୀ ।

କଳାହାଣ୍ଡି୨୩/୦୨/୨୦୨୪: ଯମଦେବଙ୍କ ପାଖରୁ ମୢତ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଫେରି ପାଇ ଥିଲେ ସାବିତ୍ରୀ । ଏ ପୁରାଣର କଥା । କିନ୍ତୁ ମୢତ୍ୟ ମୁଖରେ ପଡି ଥିବା ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ନିଜ…

ଆମର କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ଆମର ଚାକିରୀ ଆମକୁ ଦିଅ ନାରାରେ କମ୍ପିଲା…

ଜିଲ୍ଲା ଭିଷିକ ନିଯୁକ୍ତି ଦାବିରେ କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାପାଳ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଘେରିଲେ ବେକାର ଯୁବା ଯୁବତୀ କୋରାପୁଟ୨୩/୦୨/୨୦୨୪: ଜିଲ୍ଲାରେ ଜୋରଧରିଲା ଜିଲ୍ଲା ଭିଭିକ ନିଯୁକ୍ତି ଦାବି । ଜିଲ୍ଲା ଭିରିକ…
କୋରାପୁଟରେ ଜଳରଙ୍ଗ ଚିତ୍ରଶିଳ୍ପୀ ଶିବିର ଓ ସମସାମୟିକ ଚିତ୍ରକଳା ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ।

କୋରାପୁଟରେ ଜଳରଙ୍ଗ ଚିତ୍ରଶିଳ୍ପୀ ଶିବିର ଓ ସମସାମୟିକ ଚିତ୍ରକଳା ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ।

କୋରାପୁଟ୨୩/୦୨/୨୦୨୪: କୋରାପୁଟର ଦେଓମାଳୀ ଠାରେ ଓଡିଶା ଲଳିତ କଳା ଏକାଡେମୀ,ଓଡ଼ିଆ ଭାଷା, ସାହିତ୍ୟ ଓ ସଂସ୍କୃତି ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ଏବଂ କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ସହଯୋଗରେ ଏକ ରାଜ୍ୟ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *