ପାରିବାରିକ କଳହ ନେଇଗଲା ଦୁଇ ନିରୀହ ଶିଶୁ ଙ୍କ ଜୀବନ

ପାରିବାରିକ କଳହକୁ ନେଇ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ଗିରିଡିହ ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କ ସହ କୂଅକୁ ଡେଇଁପଡିଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣାରେ ମହିଳା ଜଣକ ସାମାନ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହି ଘଟଣାରେ ତାଙ୍କର ଉଭୟ ଶିଶୁଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା। ଜଣେ 25 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା ମମତା ଦେବୀ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କ ସହ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ଗିରିଡିହ ଜିଲ୍ଲାର ଦେଓରୀ ଗାଁର ଜଳସେଚନ କୂଅକୁ ଡେଇଁପଡିଥିଲେ। ମହିଳା ଜଣକ ସାମାନ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଘଟଣାରେ ତାଙ୍କର ଉଭୟ ପିଲାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା।ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ପାରିବାରିକ କଳହ ପରେ ମହିଳା ଜଣକ କୂଅକୁ ଡେଇଁପଡିଥିଲେ।ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ମମତା ଦେବୀ ପ୍ରାୟ 1 ଟା ସମୟରେ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଆସିବା ପରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା। ସେ ନିଜ ପୁଅ ଚିକୁ, ୨ ଏବଂ ଝିଅ ସୁହାନୀଙ୍କୁ ନିଜେ ନେଇ କୂଅ ଭିତରକୁ ଡେଇଁଲେ।ନିଜକୁ ମଧ୍ୟଭାଗରେ ବଞ୍ଚାନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଝିଅ ମାନେ ମରିଗଲେ |ସୂଚନା ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଗାଁର ଲୋକମାନେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଏକତ୍ରିତ ହୋଇ ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କୁ କୂଅରୁ ଟାଣି ନେଇଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କୁ ଏକ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ଉଭୟ ଶିଶୁଙ୍କୁ ଡାକ୍ତର ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ।ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି। ପୋଲିସର ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ସାନ୍ତୋଶ କୁମାର ମଣ୍ଡଳ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶିଶୁଙ୍କ ମୃତଦେହ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଯାଇଛି ଏବଂ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି।

Iron bucket with water well

Related post

ନିଳମାଧବ ପାଇଲେ ବିଶ୍ଵବିଦ୍ୟାଳୟ ସ୍ତରୀୟ ଏନ୍ଏସ୍ଏସ୍ ଆୱାର୍ଡ଼

ନିଳମାଧବ ପାଇଲେ ବିଶ୍ଵବିଦ୍ୟାଳୟ ସ୍ତରୀୟ ଏନ୍ଏସ୍ଏସ୍ ଆୱାର୍ଡ଼

ଫୋକସ ପ୍ଲସ (ସୋରଡ଼ା): ସରକାରଙ୍କ ଯୁବ ବ୍ୟାପାର ଓ କ୍ରୀଡ଼ା ମନ୍ତ୍ରାଳୟ ଅଧୀନରେ ଓଡ଼ିଶା ରାଜ୍ୟ ଜାତୀୟ ସେବା ଯୋଜନାର ୫୩ ତମ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଦିବସ ସମାରୋହରେ ବ୍ରହ୍ମପୁର…
ବିବାହ କରିବେ ରିଚା ଚଢା ଏବଂ ଅଲି ଫୈସଲ

ବିବାହ କରିବେ ରିଚା ଚଢା ଏବଂ ଅଲି ଫୈସଲ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ(ବ୍ୟୁରୋ): ବହୁ ବର୍ଷର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ପରେ ଏବେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡ଼ର ଏହି ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଯୋଡି ରିଚା ଚଢା ଏବଂ ଅଲି ଫୈସଲ |ସେପ୍ଟେମ୍ବର…
ନଦୀରେ ଭାସୁଛି ମହିଳାଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଦଗ୍ଧ ଗଳିତ ଶବ

ନଦୀରେ ଭାସୁଛି ମହିଳାଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଦଗ୍ଧ ଗଳିତ ଶବ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ(ଅସ୍ତରଙ୍ଗ): ଅସ୍ତରଙ୍ଗ ଦେଵୀ ନଦୀରେ ଭାସୁଛି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ଅର୍ଦ୍ଧଦଗ୍ଧ ଗଳିତ ଶବ |କେହି ହତ୍ୟା କରି ନଦୀରେ ଫିଙ୍ଗିଦେବା ସନ୍ଦେହ ।ଖବର ପାଇ ଅସ୍ତରଙ୍ଗ ମେରାଇନି…

Leave a Reply

Your email address will not be published.