ପାରିବାରିକ କଳହ ନେଇଗଲା ଦୁଇ ନିରୀହ ଶିଶୁ ଙ୍କ ଜୀବନ

ପାରିବାରିକ କଳହକୁ ନେଇ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ଗିରିଡିହ ଜିଲ୍ଲାର ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କ ସହ କୂଅକୁ ଡେଇଁପଡିଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣାରେ ମହିଳା ଜଣକ ସାମାନ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଏହି ଘଟଣାରେ ତାଙ୍କର ଉଭୟ ଶିଶୁଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା। ଜଣେ 25 ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା ମମତା ଦେବୀ ତାଙ୍କ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କ ସହ ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ଗିରିଡିହ ଜିଲ୍ଲାର ଦେଓରୀ ଗାଁର ଜଳସେଚନ କୂଅକୁ ଡେଇଁପଡିଥିଲେ। ମହିଳା ଜଣକ ସାମାନ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଘଟଣାରେ ତାଙ୍କର ଉଭୟ ପିଲାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା।ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ପାରିବାରିକ କଳହ ପରେ ମହିଳା ଜଣକ କୂଅକୁ ଡେଇଁପଡିଥିଲେ।ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ମମତା ଦେବୀ ପ୍ରାୟ 1 ଟା ସମୟରେ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଆସିବା ପରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା। ସେ ନିଜ ପୁଅ ଚିକୁ, ୨ ଏବଂ ଝିଅ ସୁହାନୀଙ୍କୁ ନିଜେ ନେଇ କୂଅ ଭିତରକୁ ଡେଇଁଲେ।ନିଜକୁ ମଧ୍ୟଭାଗରେ ବଞ୍ଚାନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଝିଅ ମାନେ ମରିଗଲେ |ସୂଚନା ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଗାଁର ଲୋକମାନେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଏକତ୍ରିତ ହୋଇ ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କୁ କୂଅରୁ ଟାଣି ନେଇଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କୁ ଏକ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ରକୁ ନିଆଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ଉଭୟ ଶିଶୁଙ୍କୁ ଡାକ୍ତର ମୃତ ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ।ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଛି। ପୋଲିସର ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ସାନ୍ତୋଶ କୁମାର ମଣ୍ଡଳ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶିଶୁଙ୍କ ମୃତଦେହ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଯାଇଛି ଏବଂ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି।

Iron bucket with water well

Related post

ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ହତ୍ୟା ତାପରେ  ସ୍ୱାମୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ହତ୍ୟା ତାପରେ ସ୍ୱାମୀ ଆତ୍ମହତ୍ୟା

ଫୋକସପ୍ଲସ 30/05/23(ଧାମନଗର) ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ କର ହତ୍ୟା ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀ କୁ ପ୍ରଥମେ ହତ୍ୟା ତାପରେ ସ୍ୱାମୀ କରିଲା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ! ଧାରୁଆ କଟୁରୀ ରେ ହାଣି ହତ୍ୟା କରିବା…
କାହିଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା ?

କାହିଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା ?

  ଫୋକସପ୍ଲସ 29/05/2023(ଅହମଦାବାଦ) କାହଁକି ଏମିତି କହିଲେ ବାଗେଶ୍ୱର ବାବା? ପଣ୍ଡିତ ଧିରେନ୍ଦ୍ର ଶାସ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତି ନେଇ ପ୍ରାୟତଃ ସବୁବେଳେ ହେଡ ଲାଇନରେ ରହିଥାନ୍ତି। , କିଛି…
ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ୪ ଶହ ତଳକୁ

ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ ୪ ଶହ ତଳକୁ

ଫୋକସପ୍ଲସ 29/05/2023(ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ) ବର୍ତମାନ କରୋନା ମହାମାରୀ ସଂକ୍ରମଣ ଥମିବାରେ ଲାଗିଛି। କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଦିନେ କମିଲେ ପୁଣି ବଢ଼ିବାରେ ଲାଗିଛି। ଭାରତୀୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟ ଅନୁଯାୟୀ ଦେଶରେ ଦୈନିକ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *