ଅଟୋ  ରିକ୍ସା ମାଲିକ ସଙ୍ଘର ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ

ଅଟୋ ରିକ୍ସା ମାଲିକ ସଙ୍ଘର ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ

ତାରିଖ 20.3.2022 ରବିବାର ସଙ୍ଘର ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ସ୍ଥାନୀୟ “ଅଗ୍ରଗାମୀ ଯୁବକ ସଙ୍ଘ” ଠାରେ ସଙ୍ଘର ସଭାପତି ସର୍ଦାର ପ୍ରୀତମ ସିଂହଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି ଉକ୍ତ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବ ରେ ସମସ୍ତ ମଞ୍ଚାସିନ ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ଉପଢୌକନ ତଥା ଫୁଲତୁଟା ଦେଇ ସମାନ୍ନିତ କରାଗଲା। ମୁଖ୍ୟ-ଅତିଥି ଭାବରେ ବରଗଡ଼ ବିଧାୟକ ଶ୍ରୀ ଦେବେଶ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଗଦାନ କରି ସଙ୍ଘର 22ବର୍ଷର ଅବଦାନ,ସେବା ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ କୁ ଭୁରି ଭୁରି ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ। ଏବଂ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ସହାୟତା ପାଇଁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଥିଲେ।ସମାନ୍ନିତ ଅତିଥିଭାବେ ଆଞ୍ଚଳିକ ପରିବହନ ଅଧିକାରୀ (RTO) ଶ୍ରୀ ମାନସ ସାହୁ ଓ ବରଗଡ ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ ଶ୍ରୀ ମାନସ ଭୋଇ ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ମାନଙ୍କୁ ଆଇନ ଶୃଙ୍ଖଳା ରକ୍ଷା କରିବା ଓ ଅପରାଧ କୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ଔଟୋ ଚାଳକ ମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ଦରକାର ବୋଲି କହିଥିଲେ। RTO ଶ୍ରୀ ମାନସ ସାହୁ ଗାଡ଼ିର Fitness, Insurance, କାଗଜପତ୍ର ଠିକ ରଖିବା ସହ ବୟସ୍କ ଚାଳକ ମାନେ ନିଜ ନିଜ ଚକ୍ଷୁ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ଦରକାର ଯଦ୍ବାରା ଦୁର୍ଘଟଣା କୁ ରୋକା ଯାଇ ପାରିବ ବୋଲି ମାର୍ଗ ଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ। ସଙ୍ଘ ତରଫରୁ ପୁରଣା ସବୁ ଷ୍ଟିକର (Sticker) ଲୋଗୋ ଜାଗା ରେ ନୂତନ ଲୋଗୋ ନମ୍ବର ଅତିଥିମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଉନ୍ମୋଚିତ ହୋଇଥିଲା।ପୁରଣା ସବୁ ଷ୍ଟିକର ବାତିଲ କରାଗଲା। ସଙ୍ଘର ସମ୍ପାଦକ ଶ୍ରୀ ସରୋଜ ଭେଶ୍ରା,ଉପଦେଷ୍ଟା ଶ୍ରୀ ସୁଦର୍ଶନ ରାଉତ ମଞ୍ଚାସିନ ଥିଲେ। ଉକ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ସଫଳ କରିବା ପାଇଁ ଉପସଭାପତି ଶ୍ରୀ ହର ନାୟକ,ସପ୍ତରଥୀ ମିଶ୍ର,ଜୟ ତାଣ୍ଡି,ସଂଜୀବ ବଗାର, ତ୍ରିନାଥ ଭାଇନା,ଯସପାଳ ସିଂ (ଯୁଗନୁ),ମହମ୍ମଦ ସରଫରାଜ ହୁସେନ,ସାରଥୀ ମେହେର,ଆଦି ସଦସ୍ୟ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଧନ୍ୟବାଦ
ସଭାପତି ଔଟୋ ରିକ୍ସା
ମାଲିକ ସଙ୍ଘ ବରଗଡ।ବରଗଡ଼ ରୁ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ମଟାରୀ ଙ୍କ ରିପୋଟ

Related post

ବୌଦ୍ଧରେ ଗଡିଲା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବସ, ଆଭାସୀ ଜରିଆରେ ଶୁଭାରମ୍ଭକଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ l

ବୌଦ୍ଧରେ ଗଡିଲା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବସ, ଆଭାସୀ ଜରିଆରେ ଶୁଭାରମ୍ଭକଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ l

ବୌଦ୍ଧ୨୧/୦୨/୨୦୨୪: ବୌଦ୍ଧ ଜିଲ୍ଲାରେ ଆଜି ଆରମ୍ଭ ହେଲା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ବସ ଯୋଜନା। ଜିଲ୍ଲା ପ୍ରଶାସନ ପକ୍ଷରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ପଡିଆ ଠାରେ ଏହି ଯୋଜନା ଉଦଘାଟନ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିବା…
ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମୱାଲ ଦେଲେ ନିଜ ଭାଇରାଲ ନଗ୍ନ ଫଟୋ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା:’ବହୁତ ଅଧିକ ଆରାମ ଦାୟକ”

ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମୱାଲ ଦେଲେ ନିଜ ଭାଇରାଲ ନଗ୍ନ ଫଟୋ ଉପରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା:’ବହୁତ…

ବାଲିବୁଡ଼ ୨୧/୦୨/୨୦୨୪: ଗତ ବର୍ଷ ଡିସେମ୍ବର 10 ରେ ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ନଗ୍ନ ଚିତ୍ର ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ବିଦ୍ୟୁତ ଜାମୱାଲ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କ…
ଆଇକନ୍ ରେଡିଓ ଉପସ୍ଥାପକ ତଥା ‘ଗୀତାମା’ର ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସ୍ୱର ଆମିନ ସାୟାନୀଙ୍କର 91 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି |

ଆଇକନ୍ ରେଡିଓ ଉପସ୍ଥାପକ ତଥା ‘ଗୀତାମା’ର ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସ୍ୱର ଆମିନ ସାୟାନୀଙ୍କର…

ଆଇକନିକ୍ ରେଡିଓ ହୋଷ୍ଟ ଆମିନ ସାୟାନୀଙ୍କ ହୃଦଘାତରେ 91 ବର୍ଷ ବୟସରେ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି ବୋଲି ତାଙ୍କ ପୁଅ ରଜିଲ ସାୟାନି ବୁଧବାର କହିଛନ୍ତି। ରାଜିଲ ସାୟାନି କହିଛନ୍ତି…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *