ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ବଚ୍ଚନ ପାଣ୍ଡେର ବକ୍ସ ଅଫିସରେ କମାଇଲା ଏତିକି କୋଟି I

ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ବଚ୍ଚନ ପାଣ୍ଡେର ବକ୍ସ ଅଫିସରେ କମାଇଲା ଏତିକି କୋଟି I

ହୋଲିରେ ଫୁଲ ଦମ୍‌ର ସହିତ ମୁକ୍ତିଲାଭ କଲା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ କ୍ରିତି ସାନନଙ୍କ ଅଭିନୀତ ଫିଲ୍ମ ବଚ୍ଚନ ପାଣ୍ଡେ। ​​। ଫିଲ୍ମଟି ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ଏକ ସକାରାତ୍ମକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପାଇଛି । ପ୍ରଥମ ଦିନ ବଚ୍ଚନ ପାଣ୍ଡେ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ ୧୦ କୋଟି ଟଙ୍କା କଲେକ୍ସନ କରିଛି । ଏପଟେ ବକ୍ସ ଅଫିସରେ କାଶ୍ମୀର ଫାଇଲ୍ସ ଏବଂ ବଚ୍ଚନ ପାଣ୍ଡେ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ପ୍ରକାର ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, କାଶ୍ମୀର ଫାଇଲ୍ସ ଗୋଟିଏ ସପ୍ତାହରେ ୧୦୦ କୋଟି ଟଙ୍କାର ବ୍ୟବସାୟ କରିଛି ।

ହୋଲି ଦିନ ବଚ୍ଚନ ପାଣ୍ଡେର ୪୦ ପ୍ରତିଶତ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଛି । ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରକୁ ଦର୍ଶକମାନେ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ହୋଲି ଖେଳିବା ପରେ ଅଧିକାଂଶ ଦର୍ଶକ ଫିଲ୍ମକୁ ଉପଭୋଗ କରିଥିଲେ । ଫରହାଦ୍ ସାମଜୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହା ଏକ ବଡ ବଜେଟ୍ ଫିଲ୍ମ ।

ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ବଚ୍ଚନ ପାଣ୍ଡେର ବକ୍ସ ଅଫିସରେ କଲେକ୍ସନ ଦେଖି ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ କହିବା କଥା ଯେ, ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ୫୦ କୋଟି ପାର୍ କରିନେବ । ବଚ୍ଚନ ପାଣ୍ଡେର ବିଷୟବସ୍ତୁ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହା ଏକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମନୋରଞ୍ଜନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର, ଯେଉଁଥିରେ ଇମୋଶନ୍ସ, ରୋମାନ୍ସ ଏବଂ ଆକ୍ସନ୍ ଅଛି ।

ପ୍ରଥମ ଦିନରେ ବଚ୍ଚନ ପାଣ୍ଡେ\’ର ବକ୍ସ ଅଫିସରେ କଲେକ୍ସନ ଦେଖି ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ କହିବା କଥା ଯେ, ଏହି ଫିଲ୍ମଟି ପ୍ରଥମ ସପ୍ତାହରେ ୫୦ କୋଟି ପାର୍ କରିନେବ । ବଚ୍ଚନ ପାଣ୍ଡେର ବିଷୟବସ୍ତୁ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଏହା ଏକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ମନୋରଞ୍ଜନ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର, ଯେଉଁଥିରେ ଇମୋଶନ୍ସ, ରୋମାନ୍ସ ଏବଂ ଆକ୍ସନ୍ ଅଛି ।

Related post

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

କଟକ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶଙ୍ଖ ଛାଡି ପଦ୍ମ ଧରିଥିବା ବିଜେପି ର କଟକ…
୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ରାନିବନ୍ଧ ଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ବାହାଘର, ସାଧାରଣତଃ ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣି ରେ ବର…
ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ପାଣିପାଗ ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା | ୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ | ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବ କାଳବୈଶାଖୀ | ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅରୁଣାଚଳ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *