ଲୋକମାନେ ଯୋଗୀଙ୍କୁ ପୁନର୍ବାର ୟୁପି ସିଏମ୍ ଭାବରେ ପରିଣତ କରିଛନ୍ତି,  ଆମେ ଆଜି ଜଣେ ନେତା ଚୟନ କରିଛୁ: ଅମିତ ଶାହା |

ଲୋକମାନେ ଯୋଗୀଙ୍କୁ ପୁନର୍ବାର ୟୁପି ସିଏମ୍ ଭାବରେ ପରିଣତ କରିଛନ୍ତି, ଆମେ ଆଜି ଜଣେ ନେତା ଚୟନ କରିଛୁ: ଅମିତ ଶାହା |

ୟୁପିରେ ବିଜେପିର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ସମୟରେ କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବରେ ମନୋନୀତ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଦଳର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆଜି ଜଣେ ନେତା ଚୟନ କରିଛନ୍ତି। ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ ନେତା ଭାବରେ ନିର୍ବାଚିତ ହେବା ପରେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ବିଜେପିର ବିଧାନସଭା ଦଳର କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ବିଜେପି ନେତା ଅମିତ ଶାହା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କୁ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବରେ ନିର୍ବାଚିତ କରାଯାଇଛି। ଆମେ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କୁ ଦଳର ନେତା ଭାବରେ ମନୋନୀତ କରିଛୁ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭରେ ମନ୍ତ୍ରୀ କହିଥିଲେ ଯେ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ବିଜେପି ପୁଣିଥରେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ସରକାର ଗଠନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ସେ କହିଛନ୍ତି, “2014 ପରଠାରୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଲୋକ ନିର୍ବାଚନରେ ​​ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖିଛନ୍ତି।ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ: ପ୍ରଥମ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ 5 ବର୍ଷର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବା ପରେ ଫେରିବେ |ରାଜନୈତିକ ପଣ୍ଡିତମାନେ ଗଭୀର ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯେ ଜନସାଧାରଣ କିପରି ବିଜେପିର ନେତୃତ୍ୱରେ ବାରମ୍ବାର ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି | ଦେଶର ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ଆମର ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ କାର୍ଯ୍ୟଶୈଳୀ ହେତୁ ଏହା ସମ୍ଭବ ହୋଇପାରିଛି ବୋଲି ଅମିତ ଶାହା କହିଛନ୍ତି।ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ୟୁପିରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ବିକାଶମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ଆକାଂକ୍ଷା ପୂରଣ ପାଇଁ ଆସନ୍ତା ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ପାଇଁ ଆଗକୁ ନିଆଯିବ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

 

Related post

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

ନିର୍ବାଚନୀ ମଇଦାନକୁ ଓହ୍ଲାଇଲେ ଭାଜପାର କଟକ ସାଂସଦ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଭର୍ତୁହରୀ।

କଟକ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଏବେ ମଧ୍ୟ ବିଭିନ୍ନ ଦଳରେ ମିଶ୍ରଣ ପର୍ବ ଜାରି ରହିଥିବା ବେଳେ ଗତ କିଛି ଦିନ ତଳେ ଶଙ୍ଖ ଛାଡି ପଦ୍ମ ଧରିଥିବା ବିଜେପି ର କଟକ…
୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

୧୭ ମିନିଟରେ ନିଆରା ବାହାଘର |

ସୁନ୍ଦରଗଡ଼୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ସୁନ୍ଦରଗଡ଼ ଜିଲ୍ଲା ରାଜଗାଙ୍ଗପୁର ରାନିବନ୍ଧ ଠାରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନିଆରା ଢଙ୍ଗରେ ବାହାଘର, ସାଧାରଣତଃ ଆପଣମାନେ ଦେଖିଥିବେ ବରଯାତ୍ରୀ ନେଇ ବାଜା ବାଣ ରୋଷଣି ରେ ବର…
ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ଆସୁଛି କାଳବୈଶାଖୀ ଜବର,୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ |

ପାଣିପାଗ ୦୮/୦୪/୨୦୨୪; ଆସୁଛି ବଡ ବର୍ଷା | ୪ ଦିନ ବର୍ଷିବ | ଏହି ସବୁ ରାଜ୍ୟରେ ତାଣ୍ଡବ ରଚିବ କାଳବୈଶାଖୀ | ପାଣିପାଗ ବିଭାଗ ଅନୁଯାୟୀ, ଅରୁଣାଚଳ…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *