ଲୋକମାନେ ଯୋଗୀଙ୍କୁ ପୁନର୍ବାର ୟୁପି ସିଏମ୍ ଭାବରେ ପରିଣତ କରିଛନ୍ତି,  ଆମେ ଆଜି ଜଣେ ନେତା ଚୟନ କରିଛୁ: ଅମିତ ଶାହା |

ଲୋକମାନେ ଯୋଗୀଙ୍କୁ ପୁନର୍ବାର ୟୁପି ସିଏମ୍ ଭାବରେ ପରିଣତ କରିଛନ୍ତି, ଆମେ ଆଜି ଜଣେ ନେତା ଚୟନ କରିଛୁ: ଅମିତ ଶାହା |

ୟୁପିରେ ବିଜେପିର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ସମୟରେ କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବରେ ମନୋନୀତ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଦଳର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆଜି ଜଣେ ନେତା ଚୟନ କରିଛନ୍ତି। ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ ନେତା ଭାବରେ ନିର୍ବାଚିତ ହେବା ପରେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ବିଜେପିର ବିଧାନସଭା ଦଳର କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ବିଜେପି ନେତା ଅମିତ ଶାହା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କୁ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବରେ ନିର୍ବାଚିତ କରାଯାଇଛି। ଆମେ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କୁ ଦଳର ନେତା ଭାବରେ ମନୋନୀତ କରିଛୁ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭରେ ମନ୍ତ୍ରୀ କହିଥିଲେ ଯେ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ବିଜେପି ପୁଣିଥରେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ ସରକାର ଗଠନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ସେ କହିଛନ୍ତି, “2014 ପରଠାରୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଲୋକ ନିର୍ବାଚନରେ ​​ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖିଛନ୍ତି।ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ: ପ୍ରଥମ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ 5 ବର୍ଷର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବା ପରେ ଫେରିବେ |ରାଜନୈତିକ ପଣ୍ଡିତମାନେ ଗଭୀର ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯେ ଜନସାଧାରଣ କିପରି ବିଜେପିର ନେତୃତ୍ୱରେ ବାରମ୍ବାର ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି | ଦେଶର ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତି ଆମର ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ କାର୍ଯ୍ୟଶୈଳୀ ହେତୁ ଏହା ସମ୍ଭବ ହୋଇପାରିଛି ବୋଲି ଅମିତ ଶାହା କହିଛନ୍ତି।ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ୟୁପିରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ବିକାଶମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ଆକାଂକ୍ଷା ପୂରଣ ପାଇଁ ଆସନ୍ତା ପାଞ୍ଚ ବର୍ଷ ପାଇଁ ଆଗକୁ ନିଆଯିବ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

 

Related post

ଟିକିରି ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତାରେ ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷା ସପ୍ତାହ କାର୍ଯକ୍ରମ I

ଟିକିରି ମୁଖ୍ୟ ରାସ୍ତାରେ ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷା ସପ୍ତାହ କାର୍ଯକ୍ରମ I

ଫୋକସ ପ୍ଲସ ୨୮/୧/୨୩(ବରଗଡ଼): ରାୟଗଡ଼ା ଜିଲ୍ଲା କାଶିପୁର ବ୍ଲକ ଟିକିରି ସ୍ଥିତ‌ ଜଗନ୍ନାଥ ମନ୍ଦିର ଠାରୁ ଗୋକୁଳମୁଣ୍ଡା ହାଟ ପଦା ପର୍ଯନ୍ତ ଏକ ସଡ଼କ ସୁରକ୍ଷା ସଚେତନତା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ…
ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର

ଫୋକସ ପ୍ଲସ ୨୮/୧/୨୩(ବରଗଡ଼):ବନ୍ଦ ଘରୁ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର । ଏକ ମାତ୍ର ଝିଅର ହତ୍ୟା ପରେ ଉଜୁଡ଼ି ଯାଇଥିଲା ସୁନାର ସଂସାର। ଝିଅକୁ ସବୁବେଳେ…
ଶାହରୁଖଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ଉର୍ଫି

ଶାହରୁଖଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ଉର୍ଫି

ଫୋକସ ପ୍ଲସ ୨୮/୧/୨୩(ବ୍ୟୁରୋ): ନିଜର ଆଉଟ ଫିଟକୁ ନେଇ ସବୁବେଳେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥାନ୍ତି ଉର୍ଫି ଯାଭେଦ । କାରଣ ସବୁବେଳେ ଭିନ୍ନ ଧରଣର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ…

Leave a Reply

Your email address will not be published.