Back to Top

Focus Plus News

ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହେବ ଜ୍ଞାନଭାପି ମାମଲା

ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଜ୍ଞାନଭାପି ମସଜିଦ ମାମଲା ଜିଲ୍ଲା ଜର୍ଜଙ୍କ ନିକଟରେ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିବା ପରେ ବାରାଣାସୀରେ ଜିଲ୍ଲା ଜର୍ଜ ଅଜୟ କୃଷ୍ଣ ବିଶ୍ୱଶଙ୍କ

Business

ରାସ୍ତାରୋକ କଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ

May 18, 2022

  ଫୋକସ ପ୍ଲସ 18/5/22 (ନବରଙ୍ଗପୁର) :ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲା ନଦାହାଣ୍ଡି ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ସିନ୍ଧିଗୁଡା ଗ୍ରାମ ଠାରେ ଜଣେ ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ର ମୃତ୍ଯୁ କୁ ନେଇ ରାସ୍ତାରକ କରି କ୍ଷତିପୁରଣ ନମିଳିବାଜାଏ ରାସ୍ତା ରକ ଜାରି ରହିବ ବଲି

Read more Read more

ଟ୍ରାକ୍ଟର ବୋଲେରୋ ମୁହାଁମୁହିଁ

May 18, 2022

ନର୍ଲା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ରୁପ୍ରାରୋଡ ଭମରପଡ଼ା ନିକଟରେ ମଙ୍ଗଳବାର ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୧ ଟା ସମୟରେ ଏକ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଯାଇଛି l ଏକ ଧଳାରଙ୍ଗର ବୋଲେରୋ ଗାଡ଼ି ନମ୍ବର  (ଓଆର୍ ୦୮ ବି ୮୧୧୧) ସହ 

Read more Read more

ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଜଣେ ମୃତ ।

May 17, 2022

ଯଶିପୁର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ୨୨୦ ନଂ ମରଣଯନ୍ତା ।ହାଟବାଦଡା ଫାଣ୍ଡି ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗୋପାଳପୁର ଛକ ପାଖରେ ଆଜି ୧୦,୩୦ ଟା ପାଖାପାଖି ସମୟରେ ଦୁଇ ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁରେ ଜଣେ ବାଇକ୍ ଚାଳକର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଜାମଦା

Read more Read more

Trending News

Home 8

କାହିଁକି ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ସକ୍ ପକ୍ଷୀଙ୍କୁ ଲାଗେନାହିଁ ?

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 23/5/22: ସାଧାରଣତଃ ରାସ୍ତା ପାର୍ଶ୍ୱର ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଖୁଣ୍ଟରେ ଲାଗିଥିବା ତାରରେ ଅନେକ ପକ୍ଷୀ ଆରାମରେ ବସିଥାନ୍ତି ହେଲେ ସେମାନେ କେବେବି କରେଣ୍ଟ ଦ୍ୱାରା ଆଘାତ ପାଇନଥାନ୍ତି । ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ବୁଝିବାକୁ ହେଲେ ସର୍ବପ୍ରଥମେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ପ୍ରବାହର ନିୟମକୁ ବୁଝିବାକୁ ପଡିବ

Travel

May 24, 2022

ଭୟଙ୍କର ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରବହାରେ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ ଜନ ଜୀବନ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 24/5/22(କଳାହାଣ୍ଡି): ତତଲା କଡେଇରେ ସିଜୁଛି ଲୋକଙ୍କ ଜିବନ ଏଆଡ଼େ ଗଲେ ଗରମ୍ ସେଆଡ଼େ ଗଲେ ଗରମ୍ ତେବେ ଦେଖିବା କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲାର କୋକସରା ବ୍ଲକ ରୁ ଏହି ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଜିରୋ ରିପୋର୍ଟ – ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରବାହ,ଝାଞ୍ଜି ପବନ ସାଙ୍ଗକୁ ଗୁଳଗୁଳିରେ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ ଜନଜୀବନ l

May 24, 2022

ଠକି ନେଲା ଗରିବଙ୍କ ଝାଳ ବୁହା ଟଙ୍କା ।

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 24/5/22(ଅନୁଗୁଳ): ଦିନ ମଜୁରିଆଙ୍କ ସଞ୍ଚୟ ଅର୍ଥକୁ ଲୁଟିନେଲା ସାଇ ପ୍ରସାଦ ପ୍ରପଟିଜ୍ ଲିମିଟେଡ଼ ଫାଇନାନ୍ସ ସଂସ୍ଥା , ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲା ବଅଁରପାଳ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମହୀଧରପୁର ଗ୍ରାମର କିଛି ଗରିବ ଦିନ ମଜୁରିଆ ଏକ ସାଇ ପ୍ରପଟିଜ୍ ଲିମିଟେଡ଼ ଫାଇନାନ୍ସ ସଂସ୍ଥା

Breaking News

କାହିଁକି ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ସକ୍ ପକ୍ଷୀଙ୍କୁ ଲାଗେନାହିଁ ?

କାହିଁକି ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ସକ୍ ପକ୍ଷୀଙ୍କୁ ଲାଗେନାହିଁ ?

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 23/5/22: ସାଧାରଣତଃ ରାସ୍ତା ପାର୍ଶ୍ୱର ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଖୁଣ୍ଟରେ ଲାଗିଥିବା ତାରରେ ଅନେକ ପକ୍ଷୀ ଆରାମରେ ବସିଥାନ୍ତି ହେଲେ ସେମାନେ କେବେବି କରେଣ୍ଟ ଦ୍ୱାରା ଆଘାତ ପାଇନଥାନ୍ତି । ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ

Newslatter

Your email address will not be this published. Required fields are News Today.

ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ ହେବ ଜ୍ଞାନଭାପି ମାମଲା

ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଜ୍ଞାନଭାପି ମସଜିଦ ମାମଲା ଜିଲ୍ଲା ଜର୍ଜଙ୍କ ନିକଟରେ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିବା ପରେ ବାରାଣାସୀରେ ଜିଲ୍ଲା ଜର୍ଜ ଅଜୟ କୃଷ୍ଣ ବିଶ୍ୱଶଙ୍କ

Business

ରାସ୍ତାରୋକ କଲେ ଗ୍ରାମବାସୀ

May 18, 2022

  ଫୋକସ ପ୍ଲସ 18/5/22 (ନବରଙ୍ଗପୁର) :ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲା ନଦାହାଣ୍ଡି ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ସିନ୍ଧିଗୁଡା ଗ୍ରାମ ଠାରେ ଜଣେ ସ୍କୁଲ ଛାତ୍ର ମୃତ୍ଯୁ କୁ ନେଇ ରାସ୍ତାରକ କରି କ୍ଷତିପୁରଣ ନମିଳିବାଜାଏ ରାସ୍ତା ରକ ଜାରି ରହିବ ବଲି

Read more Read more

ଟ୍ରାକ୍ଟର ବୋଲେରୋ ମୁହାଁମୁହିଁ

May 18, 2022

ନର୍ଲା ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ରୁପ୍ରାରୋଡ ଭମରପଡ଼ା ନିକଟରେ ମଙ୍ଗଳବାର ରାତି ପ୍ରାୟ ୧୧ ଟା ସମୟରେ ଏକ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡ଼କ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଯାଇଛି l ଏକ ଧଳାରଙ୍ଗର ବୋଲେରୋ ଗାଡ଼ି ନମ୍ବର  (ଓଆର୍ ୦୮ ବି ୮୧୧୧) ସହ 

Read more Read more

ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଜଣେ ମୃତ ।

May 17, 2022

ଯଶିପୁର ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ୨୨୦ ନଂ ମରଣଯନ୍ତା ।ହାଟବାଦଡା ଫାଣ୍ଡି ଅନ୍ତର୍ଗତ ଗୋପାଳପୁର ଛକ ପାଖରେ ଆଜି ୧୦,୩୦ ଟା ପାଖାପାଖି ସମୟରେ ଦୁଇ ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁରେ ଜଣେ ବାଇକ୍ ଚାଳକର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଜାମଦା

Read more Read more

Trending News

Home 8

କାହିଁକି ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ସକ୍ ପକ୍ଷୀଙ୍କୁ ଲାଗେନାହିଁ ?

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 23/5/22: ସାଧାରଣତଃ ରାସ୍ତା ପାର୍ଶ୍ୱର ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଖୁଣ୍ଟରେ ଲାଗିଥିବା ତାରରେ ଅନେକ ପକ୍ଷୀ ଆରାମରେ ବସିଥାନ୍ତି ହେଲେ ସେମାନେ କେବେବି କରେଣ୍ଟ ଦ୍ୱାରା ଆଘାତ ପାଇନଥାନ୍ତି । ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ବୁଝିବାକୁ ହେଲେ ସର୍ବପ୍ରଥମେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ପ୍ରବାହର ନିୟମକୁ ବୁଝିବାକୁ ପଡିବ

Travel

May 24, 2022

ଭୟଙ୍କର ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରବହାରେ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ ଜନ ଜୀବନ

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 24/5/22(କଳାହାଣ୍ଡି): ତତଲା କଡେଇରେ ସିଜୁଛି ଲୋକଙ୍କ ଜିବନ ଏଆଡ଼େ ଗଲେ ଗରମ୍ ସେଆଡ଼େ ଗଲେ ଗରମ୍ ତେବେ ଦେଖିବା କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲାର କୋକସରା ବ୍ଲକ ରୁ ଏହି ଗ୍ରାଉଣ୍ଡ ଜିରୋ ରିପୋର୍ଟ – ପ୍ରଚଣ୍ଡ ଗ୍ରୀଷ୍ମ ପ୍ରବାହ,ଝାଞ୍ଜି ପବନ ସାଙ୍ଗକୁ ଗୁଳଗୁଳିରେ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ ଜନଜୀବନ l

May 24, 2022

ଠକି ନେଲା ଗରିବଙ୍କ ଝାଳ ବୁହା ଟଙ୍କା ।

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 24/5/22(ଅନୁଗୁଳ): ଦିନ ମଜୁରିଆଙ୍କ ସଞ୍ଚୟ ଅର୍ଥକୁ ଲୁଟିନେଲା ସାଇ ପ୍ରସାଦ ପ୍ରପଟିଜ୍ ଲିମିଟେଡ଼ ଫାଇନାନ୍ସ ସଂସ୍ଥା , ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଅନୁଗୁଳ ଜିଲ୍ଲା ବଅଁରପାଳ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ମହୀଧରପୁର ଗ୍ରାମର କିଛି ଗରିବ ଦିନ ମଜୁରିଆ ଏକ ସାଇ ପ୍ରପଟିଜ୍ ଲିମିଟେଡ଼ ଫାଇନାନ୍ସ ସଂସ୍ଥା

Breaking News

କାହିଁକି ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ସକ୍ ପକ୍ଷୀଙ୍କୁ ଲାଗେନାହିଁ ?

କାହିଁକି ଇଲେକ୍ଟ୍ରିକ୍ ସକ୍ ପକ୍ଷୀଙ୍କୁ ଲାଗେନାହିଁ ?

ଫୋକସ ପ୍ଲସ 23/5/22: ସାଧାରଣତଃ ରାସ୍ତା ପାର୍ଶ୍ୱର ବିଦ୍ୟୁତ୍‌ ଖୁଣ୍ଟରେ ଲାଗିଥିବା ତାରରେ ଅନେକ ପକ୍ଷୀ ଆରାମରେ ବସିଥାନ୍ତି ହେଲେ ସେମାନେ କେବେବି କରେଣ୍ଟ ଦ୍ୱାରା ଆଘାତ ପାଇନଥାନ୍ତି । ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ

Newslatter

Your email address will not be this published. Required fields are News Today.